07. TAT - Here's to You

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:29
Data dodania: 19.09.2010 20:52:51
Rozmiar pliku: 3,19 MB
Tagi: 07. TAT, Here's to You, tat, here, you
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

07._TAT_-_Here's_to_You.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje trzy i dziewiętnaście setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. To jeden z dzieł wykonawcy 07. TAT, którego tytuł to Here's to You. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie dodano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio 07. TAT - Here's to You. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Here&039;s to You. Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją 07. TAT, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład 07. TAT - Here&039;s to You, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do realizacji rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 Here&039;s to You? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek i odkrycie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj