TAT - Take you home

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:50
Data dodania: 19.09.2010 20:52:51
Rozmiar pliku: 2,60 MB
Tagi: TAT, Take you home, Take, you, home, rock
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

TAT_-_Take_you_home.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz słyszysz to około dwa i sześćdziesiąt setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy TAT, której tytuł brzmi Take you home. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio TAT - Take you home jak na razie. Żaden użytkownik jeszcze nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Take you home, której autorem jest TAT, znany z tworzenia utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu TAT - Take you home, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo prostych do wykonania rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Take you home? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojej biblioteki piosenek oraz odkrycie nowych artystów. A może będzie też tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj