rhapsody in blue

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 19.09.2010 20:54:08
Rozmiar pliku: 3,10 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

rhapsody_in_blue.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to około trzy i dziesięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Znajduje się tu utwór rhapsody in blue do ściągnięcia.Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy zaproponował. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku rhapsody in blue. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór w formacie mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - rhapsody in blue, której autorem jest rhapsody in blue, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, dla przykładu rhapsody in blue, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do zrealizowania tricków, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 rhapsody in blue? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek oraz poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś już każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj