Chase & Status - Brazil

Aktualna ocena: 3 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:11
Data dodania: 19.09.2010 20:59:01
Rozmiar pliku: 8,19 MB
Tagi: Chase & Status, Brazil, chase, status, dimensions, ep, drum&bass, jump, up
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Chase_&_Status_-_Brazil.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej osiem i dziewiętnaście setnych megabajta. A jego czas trwania to pięć minut i jedenaście sekund. To plik mp3 tytułem "Brazil", którego wykonawcą jest Chase & Status. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tego pliku mp3. Zachęcamy więc, abyś go zaproponował. Odwiedzający ocenili ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen jest aktualnie równa trzy i zero setnych, w skali od 1 do 6. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Chase & Status - Brazil dotychczas. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego utworu, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Brazil, której autorem jest Chase & Status, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Chase & Status - Brazil, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka bardzo łatwych do zrealizowania sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz skopiować na telefon Brazil? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od długiego czasu będziesz tego słuchał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj