04 first days of winter

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:30
Data dodania: 19.09.2010 21:01:05
Rozmiar pliku: 8,00 MB
Tagi: coldwave, post-punk, new, wave, 80s, french, cold, asylum, party, borderline
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

04_first_days_of_winter.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży osiem i zero setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści sekund. Jest to strona, na której znajduje się piosenka 04 first days of winter do pobrania.Utwór w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Piosenka 04 first days of winter nie została dotychczas ani razu pobrana. Żaden odwiedzający dotychczas nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - 04 first days of winter, której autorem jest 04 first days of winter, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer pożądany utwór, jak choćby 04 first days of winter, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie prostych do wykonania chwytów, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz ściągnąć na telefon 04 first days of winter? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojej bazy utworów i odkrycie nowych muzyków. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj