WIPI.PL jingiel filmowy - filmik, spot, reklama

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:17
Data dodania: 19.09.2010 21:06:53
Rozmiar pliku: 388 KB
Tagi: WIPI.PL jingiel filmowy, filmik spot reklama, jingiel, spot, zajawka, reklama, dźwiękowa, studio, nagrań, rydzyk, www, wipi
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

WIPI.PL_jingiel_filmowy_-_filmik,_spot,_reklama.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz zajmuje trzysta osiemdziesiąt osiem i zero setnych kilobajta. Czas trwania to zero minut i siedemnaście sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "filmik, spot, reklama", której autorem jest WIPI.PL jingiel filmowy. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem wdzięczni, jeśli byś go dodał. Plik WIPI.PL jingiel filmowy - filmik, spot, reklama nie został jak na razie ani razu pobrany. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni twórcy, którzy bez problemów zjednują sobie tłumy wiernych fanów, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ukochanego artystę. Tak samo jest z przebojem filmik, spot, reklama, stworzonym od podstaw przez WIPI.PL jingiel filmowy. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

A może osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest WIPI.PL jingiel filmowy - filmik, spot, reklama? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zbiera same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, i tak możesz pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w kwestii trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o filmik, spot, reklama, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka WIPI.PL jingiel filmowy? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej empetrójki z serwisu Wrzuta. Od teraz skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych witryn - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym ogromnie pojemnym zbiorem piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki WIPI.PL jingiel filmowy - filmik, spot, reklama, wyświetlą Ci się wyniki, z których zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie sporej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość piosenek, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj