Kingdom Of Sorrow - 06 - With Unspoken Words

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:21
Data dodania: 19.09.2010 21:08:50
Rozmiar pliku: 3,06 MB
Tagi: Kingdom Of Sorrow, 06, With Unspoken Words, kingdom, sorrow, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kingdom_Of_Sorrow_-_06_-_With_Unspoken_Words.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje trzy i sześć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia jeden sekund. Uruchomiłeś plik mp3 o tytule "06", którego autorem jest Kingdom Of Sorrow. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Piosenka Kingdom Of Sorrow - 06 - With Unspoken Words nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - 06, której autorem jest Kingdom Of Sorrow, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Kingdom Of Sorrow - 06 - With Unspoken Words, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka bardzo sprytnych do wykonania sztuczek, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 06? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek i odkrycie nowych gwiazd. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj