Kingdom Of Sorrow - Salvation Denied

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:09
Data dodania: 19.09.2010 21:08:50
Rozmiar pliku: 2,95 MB
Tagi: Kingdom Of Sorrow, Salvation Denied, kingdom, of, sorrow, salvation, denied, hardcore, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kingdom_Of_Sorrow_-_Salvation_Denied.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz ma rozmiar dwa i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i dziewięć sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "Salvation Denied", którego autorem jest Kingdom Of Sorrow. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego Kingdom Of Sorrow - Salvation Denied. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Kingdom Of Sorrow - Salvation Denied. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Kingdom Of Sorrow jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak większość początkujących artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Salvation Denied, świetna kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie można spotkać na podobnych portalach. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i darmowe. Puść w zapomnienie ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Salvation Denied, której kompozytorem jest Kingdom Of Sorrow. Nie czekaj, aż Kingdom Of Sorrow - Salvation Denied stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Kingdom Of Sorrow nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj