Bob Sinclar - Kiss my eyes

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:16
Data dodania: 19.09.2010 21:09:54
Rozmiar pliku: 4,83 MB
Tagi: Bob Sinclar, Kiss my eyes
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bob_Sinclar_-_Kiss_my_eyes.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz ma rozmiar cztery i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i szesnaście sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Kiss my eyes", której autorem jest Bob Sinclar. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do dzisiaj nikt nie ściągnął ani razu pliku audio Bob Sinclar - Kiss my eyes. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór w formacie mp3, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Bob Sinclar - Kiss my eyes coraz szybciej zdobywa rozgłos pośród wielu słuchaczy, nie tylko tego typu gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Bob Sinclar potrafi nagrać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Odnajdziesz tutaj muzykę, która została podzielona na gatunki. Mamy też wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie zawsze ten rodzaj, do którego należy Bob Sinclar - Kiss my eyes. I wszystkie te mp3 są absolutnie bezpłatne! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze będą to być ogromne parapetówki. Te piosenki możesz także puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, gdyż darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość i znakomite brzmienie z głośników.

Chcesz pobrać Kiss my eyes? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z innych portali. Ale jednak jest tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się systematycznie zwiększać kolekcję darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dorzucamy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, na które masz chęć - jeśli będzie tak, że go tutaj nie ma, z całą pewnością błyskawicznie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj