Rungran - Future In My Hands

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:28
Data dodania: 19.09.2010 21:15:30
Rozmiar pliku: 4,09 MB
Tagi: Rungran, Future In My Hands, future
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rungran_-_Future_In_My_Hands.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to cztery i dziewięć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dwadzieścia osiem sekund. Uruchomiłeś utwór o tytule "Future In My Hands", którego autorem jest Rungran. Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego pliku mp3. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś takowy zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Rungran - Future In My Hands. Nikt do dzisiaj nie raczył skomentować tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Rungran - Future In My Hands. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Rungran jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Tak jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Future In My Hands, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie możesz spotkać na analogicznych stronach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na Future In My Hands, w wykonaniu Rungran. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Rungran - Future In My Hands i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj