Mortor - Enjoy the silence (cover)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:28
Data dodania: 19.09.2010 21:17:10
Rozmiar pliku: 4,08 MB
Tagi: Mortor, Enjoy the silence (cover), enjoy, the, silence, cover
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mortor_-_Enjoy_the_silence_(cover).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie słuchasz to cztery i osiem setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dwadzieścia osiem sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa Mortor, której tytuł to Enjoy the silence (cover). W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Plik Mortor - Enjoy the silence (cover) nie został jeszcze ani razu pobrany. Nikt jeszcze nie zechciał skomentować tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Enjoy the silence (cover). Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Mortor, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł pomijać inne strony i pobierać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, dla przykładu Mortor - Enjoy the silence (cover), a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Enjoy the silence (cover)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj