warszafski_deszcz_-_dekada

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:50
Data dodania: 19.09.2010 21:19:09
Rozmiar pliku: 4,42 MB
Tagi: warszafski_deszcz_, _dekada
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

warszafski_deszcz_-_dekada.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz zajmuje cztery i czterdzieści dwa setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez warszafski_deszcz_, której tytuł brzmi _dekada. Utwór, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 warszafski_deszcz_-_dekada. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy z łatwością zjednują sobie tłumy nowych wielbicieli, gotowych zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, byle tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Podobnie jest, jeśli chodzi o _dekada, stworzonym od podstaw przez warszafski_deszcz_. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

Zostawmy opinie innych za sobą, bo pewnie chcesz poznać warszafski_deszcz_-_dekada? Pobierz mp3 z naszego portalu, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre recenzje między słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o _dekada, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę warszafski_deszcz_? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego kawałka z serwisu Wrzuta. Już nie musisz poszukiwać darmowych utworów na różnych, niebezpiecznych serwisach - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno rozbudowaną bazą kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu tekstu, na przykład warszafski_deszcz_-_dekada, pojawią się wyniki, z których zostaniesz przekierowany od razu do podstrony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Jeśli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj