Frost-Zapasy(Pierwsze Rymy)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:14
Data dodania: 19.09.2010 21:24:38
Rozmiar pliku: 446 KB
Tagi: Frost, Zapasy(Pierwsze Rymy), frost-zapasy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Frost-Zapasy(Pierwsze_Rymy).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej czterysta czterdzieści sześć i zero setnych kilobajta. Długość to zero minut i czternaście sekund. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Frost, którego nazwa brzmi Zapasy(Pierwsze Rymy). Kawałek w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc bardzo wdzięczni, gdybyś go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku Frost-Zapasy(Pierwsze Rymy) do tego momentu. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Frost-Zapasy(Pierwsze Rymy) to piosenka, która staje się coraz bardziej popularna, nie tylko wśród fanów tego rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Frost potrafi nagrać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu mnóstwo gatunków muzyki. To nie tylko ten rodzaj muzyki, który przedstawia Frost-Zapasy(Pierwsze Rymy), lecz też wiele innych jej odmian. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu okazji. Niekoniecznie muszą to być głośne imprezy. Te utwory możesz także słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie czystość i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Zapasy(Pierwsze Rymy)? Download tego utworu to jedynie kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych portalach, więc na pewno dasz sobie z tym radę. Lecz jednak posiadamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy utworów dorzucamy nowe piosenki, regularnie zwiększając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, na pewno w krótkim czasie się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj