Jacek Korzeniowski - Lay Me Down

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:30
Data dodania: 19.09.2010 21:25:38
Rozmiar pliku: 17,2 MB
Tagi: Jacek Korzeniowski, Lay Me Down, jacek, korzeniowski, muzyka, rock, blues, jazz, collage, oddział, zamknięty, piano
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jacek_Korzeniowski_-_Lay_Me_Down.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz uruchomioną to siedemnaście i dwa setnych megabajta. Czas trwania to siedem minut i trzydzieści sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Lay Me Down", której wykonawcą jest Jacek Korzeniowski. W piatek, 17 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Jacek Korzeniowski - Lay Me Down do tego momentu. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Lay Me Down, której autorem jest Jacek Korzeniowski, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Jacek Korzeniowski - Lay Me Down, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pomocą tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Lay Me Down? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów oraz poznanie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj