Jacek Korzeniowski - Effick

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:32
Data dodania: 19.09.2010 21:25:38
Rozmiar pliku: 17,2 MB
Tagi: Jacek Korzeniowski, Effick, jacek, korzeniowski, muzyka, rock, blues, jazz, collage, oddział, zamknięty, piano
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jacek_Korzeniowski_-_Effick.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to około siedemnaście i dwa setnych megabajta. Czas trwania to siedem minut i trzydzieści dwa sekundy. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Jacek Korzeniowski, którego tytuł to Effick. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Do tej pory żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio Jacek Korzeniowski - Effick. Nikt jak na razie nie zechciał skomentować tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania coraz to nowych muzyków, również za sprawą serwisów takich jak nasz, na których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład Jacek Korzeniowski - Effick. Dlaczego właśnie ta piosenka?

Jacek Korzeniowski bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć piosenki. Jak mnóstwo mało znanych kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Effick, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tu na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest Effick, w wykonaniu Jacek Korzeniowski. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu Jacek Korzeniowski - Effick jest obecnie trendy. Jacek Korzeniowski nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj