Jacek Korzeniowski - Rainy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 19.09.2010 21:25:38
Rozmiar pliku: 8,04 MB
Tagi: Jacek Korzeniowski, Rainy, jacek, korzeniowski, muzyka, rock, blues, jazz, collage, oddział, zamknięty, piano
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jacek_Korzeniowski_-_Rainy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz słyszysz to około osiem i cztery setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Rainy", której autorem jest Jacek Korzeniowski. Utwór w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy utworu muzycznego Jacek Korzeniowski - Rainy. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Rainy, której autorem jest Jacek Korzeniowski, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby Jacek Korzeniowski - Rainy, a następnie skopiować go na telefon.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania rozwiązań, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz przerzucić na telefon Rainy? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już dawno będziesz ją znał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj