Jacek Korzeniowski - Passma

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:40
Data dodania: 19.09.2010 21:25:38
Rozmiar pliku: 17,5 MB
Tagi: Jacek Korzeniowski, Passma, jacek, korzeniowski, muzyka, rock, blues, jazz, collage, oddział, zamknięty, piano
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jacek_Korzeniowski_-_Passma.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz odtwarzasz to około siedemnaście i pięć setnych megabajta. Długość to siedem minut i czterdzieści sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "Passma", której wykonawcą jest Jacek Korzeniowski. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego pliku. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Jacek Korzeniowski - Passma do dziś. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten utwór, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Po wielkiej ilości prób znalezienia hitu Passma, którą wykonuje Jacek Korzeniowski, natrafiłeś na pierwszorzędne miejsce. Wyłącznie w tym miejscu znajdziesz niezwykłe, bezpłatne mp3, które ściągniesz na swój odtwarzacz, bez żadnych kłopotów. Mamy w posiadaniu niezwykle rozbudowaną bazą empetrójek oraz muzyków - to piosenki mnóstwa innych twórców, poza Jacek Korzeniowski. Jeżeli interesuje Cię pobieranie z Wrzuty, zaspokoimy Twoje potrzeby.

W poszukiwaniu konkretnego przeboju, wykorzystaj naszą innowacyjną wyszukiwarkę mp3. Chciałbyś pobrać Jacek Korzeniowski - Passma? Nic łatwiejszego - wpisz to w adekwatne pole i naciśnij "szukaj", a po chwili będziesz miał listę mp3 do pobrania, całkowicie bezpłatnie!

Każdego dnia, cały czas, zbiór udostępnianych utworów rośnie - dzięki Waszej nieocenionej pomocy, jako fanów dobrej muzy i użytkowników strony. Zaobserwowaliśmy w ostatnich dniach znaczny wzrost ściągania z Wrzuty utworów Jacek Korzeniowski. Jednak czy warto posłuchać utworów tego wykonawcy, jak na przykład Passma? Pobierz mp3 i doświadcz tego na własnej skórze! Nic za to nie zapłacisz, a może dzięki temu poznasz dorobek nowej, rosnącej w siłę gwiazdy świata muzyki.

Wpisując w wyszukiwarkach Jacek Korzeniowski - Passma mp3 download, ludzie nie znajdują nic, ponieważ trafiają na bezwartościowe witryny. A jeśli nawet te witryny nie są złe, udostępniają pobieranie mp3 za opłatą. W chwili, gdy użyjesz naszego niezwykłego skryptu, czyli Wrzuta downloader, takie trudności przestaną zajmować Ci myśli. Bezproblemowo wykonasz Passma download i w mgnieniu oka zaczniesz cieszyć się z ulubionej muzyki.

Jeżeli bez przerwy potrzebujesz mp3 za darmo, dobrze byłoby gdybyś został dłużej na naszej witrynie i korzystać z niej jak najczęściej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poza Jacek Korzeniowski poznać także twórczość innych wykonawców. Całkiem możliwe, że ich utwory będą bardzo podobne do Passma, lecz jest duże prawdopodobieństwo, że będą się od siebie diametralnie różnić. Muzyka w obecnych czasach niezwykle różnorodna, więc nawet jeśli nie będzie podobał Ci się jakiś kawałek, inne bezpłatne mp3 może okazać się o wiele lepsze i bez problemu zadowoli Twój muzyczny głód.

Jesteśmy dostępni absolutnie dla każdego. Nie wymagamy żadnych wpłat za to, że omijasz Wrzutę i dzięki naszej pomocnej dłoni pobierasz stamtąd empetrójki. Poszukujesz mp3 Jacek Korzeniowski - Passma? Pobierz je w tym momencie, przekonasz się że to bardzo łatwe. Bez przerwy ulepszamy nasz portal, abyś miał możliwość bez przeszkód cieszyć się najlepszą, darmową muzyką, bez żadnych ograniczeń.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj