Jacek Korzeniowski - Percolator

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:55
Data dodania: 19.09.2010 21:25:38
Rozmiar pliku: 13,5 MB
Tagi: Jacek Korzeniowski, Percolator, jacek, korzeniowski, muzyka, rock, blues, jazz, collage, oddział, zamknięty, piano
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jacek_Korzeniowski_-_Percolator.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje trzynaście i pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt pięć sekund. Odtwarzasz piosenkę o tytule "Percolator", której autorem jest Jacek Korzeniowski. Kawałek w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku audio Jacek Korzeniowski - Percolator. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywają serca słuchaczy. Nie inaczej jest z przebojem Percolator, wykonywanym przez Jacek Korzeniowski. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

Pozostawmy opinie ludzi za sobą, bo pewnie chcesz poznać Jacek Korzeniowski - Percolator? Ściągnij mp3 z naszej strony, a przekonasz, przez co ten utwór zyskuje same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Percolator, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie znaleźć ten przebój Jacek Korzeniowski? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej piosenki z tego serwisu. Od dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne strony, na których poszukiwałeś darmowych piosenek - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Jacek Korzeniowski - Percolator, pojawią się wyniki, z których przejdziesz bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem będzie ściągnięcie sporej dawki darmowej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz ogrom utworów, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj