Boris S. - Hello Sindy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:59
Data dodania: 19.09.2010 21:26:40
Rozmiar pliku: 8,21 MB
Tagi: Boris S., Hello Sindy, boris, hello, sindy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Boris_S._-_Hello_Sindy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje osiem i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Hello Sindy", której autorem jest Boris S.. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu. Zalecamy więc, byś go dodał. Piosenka Boris S. - Hello Sindy nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Hello Sindy, którą wykonuje Boris S., ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł ignorować inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Boris S. - Hello Sindy, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz wrzucić na telefon Hello Sindy? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojej biblioteki utworów i odkrycie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj