Songs:Ohia - Farewell Transmission

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:22
Data dodania: 19.09.2010 21:29:18
Rozmiar pliku: 10,1 MB
Tagi: Songs:Ohia, Farewell Transmission, songsohia, farewell, transmission, rock, 2003
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Songs:Ohia_-_Farewell_Transmission.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz waży dziesięć i jeden setnych megabajta. Czas trwania to siedem minut i dwadzieścia dwa sekundy. To jeden z piosenek wykonawcy Songs:Ohia, której tytuł brzmi Farewell Transmission. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy utworu muzycznego Songs:Ohia - Farewell Transmission. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Po wielu chybionych próbach wyszperania kawałka Farewell Transmission, którą wykonuje Songs:Ohia, natrafiłeś na perfekcyjne miejsce. Kompletnie bezproblemowe ściąganie niezwykłych, bezpłatnych mp3 na komputer, to domena tej strony. Dzierżymy bardzo obszerną bazą utworów oraz wykonawców - to hity mnóstwa odrębnych twórców, poza Songs:Ohia. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany ściąganiem z Wrzuty, dołożymy starań, by dorównać Twoim oczekiwaniom.

Posiadana przez nas wyszukiwarka mp3 ułatwi Ci odszukanie dokładnie te przeboje, które życzysz sobie ściągnąć. Chciałbyś ściągnąć Songs:Ohia - Farewell Transmission? We właściwe pole wpisz tę nazwę, po czym wyszukaj - zaraz po tym otrzymasz wynik z szukanym mp3 do pobrania. To jest całkowicie bezpłatne i prostsze niż Ci się wydaje!

Każdego dnia, bez przerwy, lista możliwych do pobrania utworów powiększa się - dzięki Waszej nieocenionej pomocy, jako użytkowników witryny i fanów dobrej nuty. W ostatnich dniach nie dało się przeoczyć nagłego wzrostu pobierania z Wrzuty piosenek Songs:Ohia. Jesteś jednak pewien, że chcesz posłuchać piosenek tego artysty, dla przykładu Farewell Transmission? Ściągnij mp3 i przekonaj się o tym sam! Nic za to nie zapłacisz, a może przez to odkryjesz dorobek kolejnej, rosnącej w siłę gwiazdy sceny muzycznej.

Wpisując na różnych stronach Songs:Ohia - Farewell Transmission mp3 download, ludzie natrafiają na pustkę, bo wchodzą na podejrzane strony. Być może nawet takie strony nie są złe, wymagają opłat za ściąganie mp3. Dzięki naszemu niezwyczajnemu skryptowi, Wrzuta downloader, zaprzątające Ci myśli trudności pójdą w niepamięć. Bez żadnych kłopotów wykonasz Farewell Transmission download i w ciągu kilku chwil będziesz mógł cieszyć się z ulubionej piosenki.

Jeśli bez przerwy potrzeba Ci mp3 za darmo, powinieneś zostać dłużej na tej stronie i korzystać z niej jak najczęściej. A może chciałbyś poznać kogoś innego niż Songs:Ohia? To nie jest żaden kłopot. Być może ich utwory będą niezwykle podobne do Farewell Transmission, ale jest spore prawdopodobieństwo, że jednak będą bardzo różne i niepodobne do siebie. W obecnych czasach pojawiła się niezliczona ilość gatunków muzyki. Wcale nie musi Ci się spodobać ta piosenka - na naszej stronie znajdziesz wiele innych darmowych mp3, będących w stanie wycelować w Twoje wymagania.

Jesteśmy otwarci całkowicie dla każdego. Nie wymagamy jakichkolwiek wpłat za to, że pomijasz serwis Wrzuta i dzięki naszej pomocnej dłoni pobierasz stamtąd empetrójki. Pragniesz mp3 Songs:Ohia - Farewell Transmission? Ściągnij je w tej chwili, przekonaj się jakie to łatwe. Każdego dnia dopieszczamy nasz portal, abyś mógł bez przeszkód cieszyć się świetną, darmową muzyką, nie napotykając na ograniczenia.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj