Nep - Hellfire Riders (Hopeless cover)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 19.09.2010 21:33:04
Rozmiar pliku: 3,43 MB
Tagi: Nep, Hellfire Riders (Hopeless cover), hellfire, riders, hopeless, gitara, śpiew, muzyka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nep_-_Hellfire_Riders_(Hopeless_cover).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około trzy i czterdzieści trzy setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy Nep, którego tytuł brzmi Hellfire Riders (Hopeless cover). Utwór, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 Nep - Hellfire Riders (Hopeless cover) do dziś. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim dzięki serwisom takim jak nasz, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu Nep - Hellfire Riders (Hopeless cover). Czemu właśnie ta piosenka?

Nep jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Hellfire Riders (Hopeless cover), świetna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych tu empetrójek jest zupełnie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można napotkać na analogicznych stronach. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tu jest obecna wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i darmowe. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Hellfire Riders (Hopeless cover), której autorem jest Nep, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Nep - Hellfire Riders (Hopeless cover) stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Nep nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj