Kurtis Blow-The Breaks

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:51
Data dodania: 19.09.2010 21:38:20
Rozmiar pliku: 7,19 MB
Tagi: Kurtis Blow, The Breaks, gentasoooldsch..., boogie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kurtis_Blow-The_Breaks.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży siedem i dziewiętnaście setnych megabajta. Długość oscyluje na siedem minut i pięćdziesiąt jeden sekund. To jeden z wielu utworów autorstwa Kurtis Blow, którego nazwa brzmi The Breaks. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Do tego momentu żaden użytkownik nie pobrał nigdy utworu muzycznego Kurtis Blow-The Breaks. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Kurtis Blow-The Breaks to piosenka, która staje się coraz szybciej rozpoznawalna, nie zawsze wśród miłośników tego typu rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Kurtis Blow jest w stanie napisać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho hity, które nucimy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Odnajdziesz u nas muzykę, która została podzielona na gatunki. To nie tylko taki rodzaj muzyki, który reprezentuje Kurtis Blow-The Breaks, ale też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych utworów bardzo chętnie włączysz w chwilach relaksu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i świetne brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać The Breaks? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie odbiega od tych z innych portali. Lecz jednak jest tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dodajemy świeże piosenki, regularnie poszerzając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, na pewno jak najszybciej pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj