Defekt Muzgó-Strach

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:33
Data dodania: 19.09.2010 21:46:59
Rozmiar pliku: 2,34 MB
Tagi: Defekt Muzgó, Strach
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Defekt_Muzgó-Strach.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz ma rozmiar dwa i trzydzieści cztery setnych megabajta. A jego długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści trzy sekundy. To jeden z dzieł wykonawcy Defekt Muzgó, którego nazwa brzmi Strach. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Plik Defekt Muzgó-Strach nie został do dziś ani razu pobrany. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Strach, której autorem jest Defekt Muzgó, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, dla przykładu Defekt Muzgó-Strach, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle prostych do wykonania rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Strach? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj