stos - najemnicy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:43
Data dodania: 19.09.2010 21:53:21
Rozmiar pliku: 4,31 MB
Tagi: stos, najemnicy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

stos_-_najemnicy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i trzydzieści jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści trzy sekundy. To jeden z wielu utworów nagranych przez stos, którego nazwa brzmi najemnicy. Utwór mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie dodano jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku stos - najemnicy. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - najemnicy, której autorem jest stos, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład stos - najemnicy, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do zrobienia tricków, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 najemnicy? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może marzysz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj