Bass-T - Check This (Club Mix)

Aktualna ocena: 3 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:57
Data dodania: 19.09.2010 21:53:58
Rozmiar pliku: 2,27 MB
Tagi: Bass, Check This (Club Mix), mp3, club, muzyka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bass-T_-_Check_This_(Club_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży dwa i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. To plik mp3 tytułem "Check This (Club Mix)", którego autorem jest Bass. W poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów wynosi trzy i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Plik Bass-T - Check This (Club Mix) nie został jeszcze ani razu pobrany. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Bass-T - Check This (Club Mix) coraz szybciej zdobywa rozgłos wśród wielu słuchaczy, niekoniecznie takiego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Bass jest w stanie stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. Posiadamy także wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko ten rodzaj, do którego należy Bass-T - Check This (Club Mix). Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych kawałków bardzo chętnie włączysz w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają czystość dźwięku i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Check This (Club Mix)? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z innych stron. Lecz jednak mamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie poszerzać zbiór darmowych piosenek, które możesz ściągnąć. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe utwory. Pobierz mp3, na które masz ochotę - jeżeli zdarzy się, że go tutaj nie ma, z całą pewnością bardzo szybko znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj