Bass-T - Check This (Club Mix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:57
Data dodania: 19.09.2010 21:53:58
Rozmiar pliku: 4,54 MB
Tagi: Bass, Check This (Club Mix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bass-T_-_Check_This_(Club_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz słyszysz to mniejwięcej cztery i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. To piosenka tytułem "Check This (Club Mix)", której autorem jest Bass. Utwór, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Bass-T - Check This (Club Mix) do dzisiaj. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten utwór, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bez problemów zjednują sobie rzesze nowych sympatyków, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty i w ten sposób wesprzeć ulubionego twórcę. Tak samo jest, jeśli chodzi o Check This (Club Mix), stworzonym od podstaw przez Bass. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Prawdopodobnie pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi Bass-T - Check This (Club Mix)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a przekonasz, przez co ten utwór zyskuje same przychylne opinie wśród krytyków i słuchaczy. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Check This (Club Mix), a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki Bass? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Jednak my mamy na to genialny sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnej piosenki z Wrzuty. Od dziś skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałeś darmowych utworów - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie pojemnym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Bass-T - Check This (Club Mix), otrzymasz wyniki, z których zostaniesz przekierowany od razu do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Twój ruch. Jeśli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, niezwykłymi hitami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj