Feist - The Park

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:35
Data dodania: 19.09.2010 21:55:54
Rozmiar pliku: 4,19 MB
Tagi: Feist, The Park
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Feist_-_The_Park.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz masz uruchomioną to około cztery i dziewiętnaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzieści pięć sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez Feist, którego nazwa brzmi The Park. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie dopasował dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Feist - The Park dotychczas. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? No cóż, oni już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - The Park, którą wykonuje Feist, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, na przykład Feist - The Park, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 The Park? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej bazy utworów i odkrycie nowych wykonawców. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, by ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj