Lilu - Żyję Spox (feat. Finker)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 19.09.2010 21:56:24
Rozmiar pliku: 4,41 MB
Tagi: Lilu, Żyję Spox (feat. Finker), żyję, spox, feat, finker, hip-hop, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lilu_-_Żyję_Spox_(feat._Finker).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar cztery i czterdzieści jeden setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Lilu, której tytuł brzmi Żyję Spox (feat. Finker). W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego kawałka żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku Lilu - Żyję Spox (feat. Finker) do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Żyję Spox (feat. Finker), którą wykonuje Lilu, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład Lilu - Żyję Spox (feat. Finker), a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na telefon Żyję Spox (feat. Finker)? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się go nieźle osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj