Tim Armstrong - 08.Lady Demeter

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:24
Data dodania: 19.09.2010 21:56:26
Rozmiar pliku: 2,20 MB
Tagi: Tim Armstrong, 08.Lady Demeter, armstrong, tim, life, poets, demeter, lady
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tim_Armstrong_-_08.Lady_Demeter.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży dwa i dwadzieścia setnych megabajta. Długość to dwa minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Tim Armstrong, której tytuł brzmi 08.Lady Demeter. Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Do tej pory nikt nie pobrał nigdy pliku audio Tim Armstrong - 08.Lady Demeter. Żadna osoba jeszcze nie raczył skomentować tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki portalom analogicznym do naszego, na których każdy może pobrać darmowe mp3, na przykład Tim Armstrong - 08.Lady Demeter. Czy warto tego posłuchać?

Tim Armstrong bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie nowych fanów, którzy później chętnie kupią całe albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie 08.Lady Demeter, znakomita piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tutaj jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i za free. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

08.Lady Demeter, w wykonaniu Tim Armstrong, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż Tim Armstrong - 08.Lady Demeter stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk tworzy przebój za przebojem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj