M People - Colour My Life

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:50
Data dodania: 19.09.2010 21:57:49
Rozmiar pliku: 5,26 MB
Tagi: M People, Colour My Life, people, colour, life, pop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

M_People_-_Colour_My_Life.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz waży pięć i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt sekund. To jeden z dzieł nagranych przez M People, którego tytuł brzmi Colour My Life. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku mp3. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Nikt nie pobrał pliku audio M People - Colour My Life do tej pory. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - także przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi M People - Colour My Life. Czy warto przesłuchać ten utwór?

M People jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Colour My Life, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz napotkać na podobnych portalach. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Colour My Life, której autorem jest M People, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż M People - Colour My Life stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. M People nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj