52 Dębiec - H.W.D.P

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:17
Data dodania: 19.09.2010 21:58:49
Rozmiar pliku: 2,09 MB
Tagi: 52 Dębiec, H.W.D.P
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

52_Dębiec_-_H.W.D.P.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar dwa i dziewięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i siedemnaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez 52 Dębiec, której tytuł to H.W.D.P. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku. Byliśbyśmy więc niezwykle wdzięczni, jeśli byś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie ściągnął nigdy utworu muzycznego 52 Dębiec - H.W.D.P. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład H.W.D.P. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest 52 Dębiec - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i pobierać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu 52 Dębiec - H.W.D.P, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle łatwych do realizacji tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na telefon H.W.D.P? Ściągnij mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów i odkrycie nowych muzyków. A może będzie również tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj