Overland - I'm Still Breathing

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:47
Data dodania: 19.09.2010 22:03:52
Rozmiar pliku: 10,9 MB
Tagi: Overland, I'm Still Breathing, Im, Still, Breathing, Rock, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Overland_-_I'm_Still_Breathing.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz słuchasz ma rozmiar dziesięć i dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści siedem sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Overland, której nazwa brzmi I'm Still Breathing. Utwór mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Jak na razie nikt nie pobrał ani razu pliku audio Overland - I'm Still Breathing. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się artystów, także za sprawą portali takich jak nasz, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Overland - I&039;m Still Breathing. Dlaczego właśnie ten utwór?

Overland jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy I&039;m Still Breathing, niezwykła piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione tu piosenki są zupełnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj jest tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na I&039;m Still Breathing, której kompozytorem jest Overland. Nie czekaj, aż Overland - I&039;m Still Breathing stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Overland nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj