Mix dla Pati

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 11:56
Data dodania: 19.09.2010 22:06:19
Rozmiar pliku: 10,9 MB
Tagi: mix, dla, pati
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mix_dla_Pati.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej dziesięć i dziewięć setnych megabajta. A jego długość to jedenaście minut i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to strona, na której znajduje się utwór Mix dla Pati do ściągnięcia.Utwór, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku audio Mix dla Pati. Żaden użytkownik do tej pory nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Mix dla Pati do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Mix dla Pati download, download Mix dla Pati, pobierz Mix dla Pati, Mix dla Pati pobierz, pobierz mp3 Mix dla Pati, download mp3 Mix dla Pati, Mix dla Pati pobierz mp3, Mix dla Pati mp3 pobierz, zippy Mix dla Pati zippy, chomikuj Mix dla Pati chomikuj, Mix dla Pati mp3 download, darmowe mp3 Mix dla Pati, Mix dla Pati download mp3, lub Mix dla Pati mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Mix dla Pati, której autorem jest Mix dla Pati, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Mix dla Pati, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka bardzo prostych do realizacji sztuczek, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na telefon Mix dla Pati? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj