Stokrotki - Kolorowe Misie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:13
Data dodania: 19.09.2010 22:15:17
Rozmiar pliku: 196 KB
Tagi: Stokrotki, Kolorowe Misie, kolorowe, misie, 9rz9rz, grind, core, szatan, zło, barszcz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Stokrotki_-_Kolorowe_Misie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz ma rozmiar sto dziewięćdziesiąt sześć i zero setnych kilobajta. Zaś jego długość oscyluje na zero minut i trzynaście sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 tytułem "Kolorowe Misie", którego autorem jest Stokrotki. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Piosenka Stokrotki - Kolorowe Misie nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Kolorowe Misie. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Stokrotki, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Stokrotki - Kolorowe Misie, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka bardzo prostych do realizacji sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na telefon Kolorowe Misie? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj