Bullet For My Valentine - Begging For Mercy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:56
Data dodania: 19.09.2010 22:17:38
Rozmiar pliku: 7,90 MB
Tagi: Bullet For My Valentine, Begging For Mercy, bullet, for, my, valentine, begging, mercy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bullet_For_My_Valentine_-_Begging_For_Mercy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej siedem i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z wielu utworów autorstwa Bullet For My Valentine, którego tytuł to Begging For Mercy. W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go dodał. Piosenka Bullet For My Valentine - Begging For Mercy nie została do tej pory nigdy pobrana. Żaden odwiedzający do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Bullet For My Valentine - Begging For Mercy. Czy warto tego posłuchać?

Bullet For My Valentine bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Tak jak większość rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Begging For Mercy, świetna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie powinieneś martwić się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tu piosenki są zupełnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie możesz napotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu jest jedynie bezpieczna muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Puść w niepamięć ciągłe czekanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, zdecyduj się na Begging For Mercy, której kompozytorem jest Bullet For My Valentine. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiej przyczyny Bullet For My Valentine - Begging For Mercy jest ostatnio trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta tworzy przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj