Amethystium - Innocence

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:38
Data dodania: 19.09.2010 22:18:43
Rozmiar pliku: 4,24 MB
Tagi: Amethystium, Innocence
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Amethystium_-_Innocence.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to cztery i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzieści osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Innocence", której autorem jest Amethystium. Plik mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, jak byś takowy dodał. Żaden użytkownik nie pobrał utworu muzycznego Amethystium - Innocence do dziś. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Innocence, którą wykonuje Amethystium, znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Amethystium - Innocence, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na telefon Innocence? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj