Jeff Bukley - Everybody Here Wants You

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:41
Data dodania: 19.09.2010 22:24:56
Rozmiar pliku: 4,28 MB
Tagi: Jeff Bukley, Everybody Here Wants You, jeff, bukley, everybody, here, wants, you, ambient, 2001
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jeff_Bukley_-_Everybody_Here_Wants_You.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar cztery i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Długość to cztery minuty i czterdzieści jeden sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez Jeff Bukley, którego nazwa to Everybody Here Wants You. Utwór mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego utworu żaden użytkownik nie zaproponował jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Jeff Bukley - Everybody Here Wants You do dziś. Nikt dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Everybody Here Wants You. Znasz tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Jeff Bukley, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, jak choćby Jeff Bukley - Everybody Here Wants You, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie prostych do wykonania tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na telefon Everybody Here Wants You? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które wolą na poważnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj