SWEET - BIELYJE ROZY

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:44
Data dodania: 19.09.2010 22:33:37
Rozmiar pliku: 4,34 MB
Tagi: SWEET, BIELYJE ROZY
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

SWEET_-_BIELYJE_ROZY.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży cztery i trzydzieści cztery setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i czterdzieści cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "BIELYJE ROZY", której autorem jest SWEET. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Do tej pory żaden użytkownik nie ściągnął ani razu utworu muzycznego SWEET - BIELYJE ROZY. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie ogrom darmowych empetrójek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz BIELYJE ROZY? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym poradzi.

SWEET jest modnym i lubianym wykonawcą na scenie muzycznej. Tworzone przez niego kawałki szybko docierają na szczyty list przebojów. Nie inaczej dzieje się z BIELYJE ROZY. Download tej empetrójki najłatwiej zrobić właśnie tutaj. To tylko kilka kliknięć, dzielących Cię od słuchania tego utworu, bez potrzeby odwiedzania Wrzuty lub podobnych portali.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie zechcesz. Lubisz posłuchać utworów w odtwarzaczu albo na wieży? Zatem nie zwlekaj - pobierz SWEET - BIELYJE ROZY i włączaj ją gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie pobieramy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do pobrania. Całość jest zupełnie za darmo, wystarczy że wytypujesz piosenkę i ściągniesz ją, nie płacąc za to ani grosza. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla osób, które pragną przedtem zapoznać się z konkretnym albumem lub piosenką, a w następstwie tego to kupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, żeby nie ściągać niczego po omacku i nie tworzyć nieporządku na komputerze. Jeśli dany kawałek Ci się nie spodoba, zawsze możesz wybrać inny. Jednakże BIELYJE ROZY, autorstwa SWEET, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj