DiscoLovers - Tylko Ty...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:40
Data dodania: 19.09.2010 22:33:37
Rozmiar pliku: 3,36 MB
Tagi: DiscoLovers, Tylko Ty...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DiscoLovers_-_Tylko_Ty....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar trzy i trzydzieści sześć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy DiscoLovers, którego nazwa to Tylko Ty.... W niedzielę, 19 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Nikt nie pobrał utworu muzycznego DiscoLovers - Tylko Ty... do dnia dzisiejszego. Nikt do tej pory nie miał ochoty skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Tylko Ty.... Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest DiscoLovers - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby DiscoLovers - Tylko Ty..., a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz wrzucić na telefon Tylko Ty...? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów oraz odkrycie nowych gwiazd. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj