Co to za piosenka...?

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:50
Data dodania: 19.09.2010 22:33:37
Rozmiar pliku: 2,60 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Co_to_za_piosenka...?.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz zajmuje dwa i sześćdziesiąt setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt sekund. Jest to podstrona, na której znajduje się piosenka Co to za piosenka...? do ściągnięcia.W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego kawałka. Będziemy więc uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio Co to za piosenka...? dotychczas. Żaden użytkownik dotychczas nie raczył skomentować tego pliku, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych artystów, przede wszystkim dzięki portalom takim jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Co to za piosenka...?. Czy warto się z tym zapoznać?

Co to za piosenka...? jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę wykonawców, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Co to za piosenka...?, genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które można napotkać na podobnych serwisach. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń stronami - tu znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Co to za piosenka...?, której autorem jest Co to za piosenka...?, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż Co to za piosenka...? stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor nagrywa hit za hitem, podobnie jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj