Taio Cruz - Moving On

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 20.09.2010 15:43:14
Rozmiar pliku: 3,16 MB
Tagi: Taio Cruz, Moving On
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Taio_Cruz_-_Moving_On.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie słyszysz to około trzy i szesnaście setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. To jeden z dzieł wykonawcy Taio Cruz, którego tytuł to Moving On. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Taio Cruz - Moving On do dziś. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Taio Cruz - Moving On. Czemu właśnie ten kawałek?

Taio Cruz bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Tak jak większość mało znanych artystów, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Moving On, znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Istotne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Moving On, autorstwa Taio Cruz. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie Taio Cruz - Moving On i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Taio Cruz nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj