210 - tomek makowiecki - jak dobrze ze jestes

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:47
Data dodania: 20.09.2010 16:01:05
Rozmiar pliku: 4,38 MB
Tagi: 210, tomek makowiecki, jak dobrze ze jestes
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

210_-_tomek_makowiecki_-_jak_dobrze_ze_jestes.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to około cztery i trzydzieści osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i czterdzieści siedem sekund. To plik mp3 tytułem "tomek makowiecki", którego autorem jest 210. W środę, 18 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego pliku nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Do tego momentu żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku 210 - tomek makowiecki - jak dobrze ze jestes. Żaden użytkownik do dzisiaj nie zechciał skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład tomek makowiecki. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją 210, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony kawałek, na przykład 210 - tomek makowiecki - jak dobrze ze jestes, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon tomek makowiecki? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz ją znał?

Obecnie już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj