Mike Oldfield - Harbinger

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 20.09.2010 16:05:55
Rozmiar pliku: 3,80 MB
Tagi: Mike Oldfield, Harbinger, p&l, mike, oldfield
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mike_Oldfield_-_Harbinger.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie masz uruchomioną to trzy i osiemdziesiąt setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Mike Oldfield, której tytuł brzmi Harbinger. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku mp3 Mike Oldfield - Harbinger dotychczas. Żadna osoba dotychczas nie raczył skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Harbinger. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Mike Oldfield, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele jego utworów gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Mike Oldfield - Harbinger, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niezwykle sprytnych do realizacji chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Harbinger? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj