Amoatorzy z Fordonu - 06 - Ścieżka 06

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:48
Data dodania: 20.09.2010 16:06:17
Rozmiar pliku: 2,57 MB
Tagi: Amoatorzy z Fordonu, 06, Ścieżka 06, amatorzy, fordonu, fordon
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Amoatorzy_z_Fordonu_-_06_-_Ścieżka_06.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz masz uruchomioną to dwa i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i czterdzieści osiem sekund. To piosenka o tytule "06", której autorem jest Amoatorzy z Fordonu. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie dodał jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie ściągnął ani razu utworu muzycznego Amoatorzy z Fordonu - 06 - Ścieżka 06. Nikt do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco się zaciera - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Amoatorzy z Fordonu - 06 - Ścieżka 06. Dlaczego właśnie ten utwór?

Amoatorzy z Fordonu jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie nowych fanów, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być 06, znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie powinieneś martwić się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne tu utwory są absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz piosenki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, zdecyduj się na 06, autorstwa Amoatorzy z Fordonu. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Amoatorzy z Fordonu - 06 - Ścieżka 06 jest obecnie trendy. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca produkuje hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj