Kabaret Potem - Wal głową w sciane

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:58
Data dodania: 20.09.2010 22:56:48
Rozmiar pliku: 689 KB
Tagi: Kabaret Potem, Wal głową w sciane, kabaret, potem, wal, glowa, sciane, cabaret
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kabaret_Potem_-_Wal_głową_w_sciane.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej sześćset osiemdziesiąt dziewięć i zero setnych kilobajta. Czas trwania to jeden minute i pięćdziesiąt osiem sekund. To utwór tytułem "Wal głową w sciane", którego autorem jest Kabaret Potem. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Utwór Kabaret Potem - Wal głową w sciane nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie ogrom bezpłatnych utworów, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz Wal głową w sciane? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym da radę.

Kabaret Potem jest sławnym i lubianym autorem w świecie muzyki. Nagrywane przez niego kawałki błyskawicznie wdrapują się na szczyty list przebojów. Analogicznie stało się z Wal głową w sciane. Download tego utworu najłatwiej zrobić właśnie tu. To tylko kilka ruchów myszką, dzielących Cię od cieszenia się tą piosenką, bez potrzeby odwiedzania Wrzuty lub podobnych stron.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz posłuchać piosenek na wieży albo w telefonie? Więc nie zwlekaj - pobierz Kabaret Potem - Wal głową w sciane i włączaj ją gdziekolwiek chcesz, bez żadnych przeszkód.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez pobierania pieniędzy! Wszystko jest absolutnie za darmo, wystarczy że wybierzesz utwór i pobierzesz go, nie płacąc za dostęp do pliku. Pobieranie empetrójek z Wrzuty to znakomite wyjście dla tych, którzy wolą najpierw zaznajomić się z danym albumem lub utworem, i w następstwie tego to zakupić.

Nie ściągaj piosenek na ślepo i nie twórz bałaganu na komputerze - odsłuchaj darmowe mp3, zanim je pobierzesz. Gdy ten kawałek Ci się nie spodoba, zawsze jesteś w stanie wybrać inny. Jednak Wal głową w sciane, który nagrał Kabaret Potem, jest ostatnio bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego znakomitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj