Dj Dave Id-Picture(Original)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:37
Data dodania: 21.09.2010 10:25:02
Rozmiar pliku: 5,28 MB
Tagi: Dj Dave Id, Picture(Original), 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Dave_Id-Picture(Original).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz zajmuje pięć i dwadzieścia osiem setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i trzydzieści siedem sekund. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 tytułem "Picture(Original)", którego wykonawcą jest Dj Dave Id. W sobotę, 25 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Dj Dave Id-Picture(Original) nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Picture(Original), którą wykonuje Dj Dave Id, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby Dj Dave Id-Picture(Original), a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrealizowania rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na telefon Picture(Original)? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej biblioteki utworów oraz poznanie nowych wykonawców. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp ludzi, którzy wolą na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj