Dj Dave Id-Moving(Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:45
Data dodania: 21.09.2010 10:25:02
Rozmiar pliku: 6,58 MB
Tagi: Dj Dave Id, Moving(Remix), 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dj_Dave_Id-Moving(Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który aktualnie słyszysz to około sześć i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Natomiast jego długość to pięć minut i czterdzieści pięć sekund. Jest to plik mp3 o tytule "Moving(Remix)", którego wykonawcą jest Dj Dave Id. Utwór, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Jeszcze nikt nie ściągnął nigdy pliku mp3 Dj Dave Id-Moving(Remix). Żaden użytkownik jeszcze nie raczył skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Moving(Remix). Znasz taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Dj Dave Id - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, na przykład Dj Dave Id-Moving(Remix), a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na telefon Moving(Remix)? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj