BASS TEST - Subwoofer Test - Midnight Bass

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:02
Data dodania: 21.09.2010 12:37:32
Rozmiar pliku: 1,86 MB
Tagi: BASS TEST, Subwoofer Test, Midnight Bass, midnight, bass
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

BASS_TEST_-_Subwoofer_Test_-_Midnight_Bass.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży jeden i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwa minuty i dwa sekundy. Jest to jeden z utworów autorstwa BASS TEST, którego nazwa brzmi Subwoofer Test. We wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy utworu muzycznego BASS TEST - Subwoofer Test - Midnight Bass. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi BASS TEST - Subwoofer Test - Midnight Bass. Czy warto przesłuchać ten utwór?

BASS TEST bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Subwoofer Test, znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie musisz obawiać się o jakieś opłaty - całość udostępnionych tutaj piosenek jest całkowicie darmowa, bez ukrytych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu jest tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i szybkie. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, zdecyduj się na Subwoofer Test, której kompozytorem jest BASS TEST. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, czemu BASS TEST - Subwoofer Test - Midnight Bass jest ostatnio na topie. BASS TEST nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj