Brzeki - I gotta feel it

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:00
Data dodania: 21.09.2010 12:56:32
Rozmiar pliku: 4,81 MB
Tagi: Brzeki, I gotta feel it
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Brzeki_-_I_gotta_feel_it.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży cztery i osiemdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i zero sekund. Jest to jeden z dzieł wykonawcy Brzeki, którego tytuł to I gotta feel it. Kawałek w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Jak na razie nikt nie ściągnął nigdy utworu muzycznego Brzeki - I gotta feel it. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - także za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Brzeki - I gotta feel it. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Brzeki jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży I gotta feel it, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie musisz obawiać się o żadne opłaty - całość dostępnych tutaj empetrójek jest całkowicie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie możesz napotkać na analogicznych witrynach. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i za darmo.

Jeżeli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje lub wiek, dobrym wyborem jest I gotta feel it, autorstwa Brzeki. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Brzeki - I gotta feel it i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Brzeki nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj