Alex Parks - Sweeter & Sweeter

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:59
Data dodania: 21.09.2010 12:56:42
Rozmiar pliku: 3,65 MB
Tagi: Alex Parks, Sweeter & Sweeter, parks, alex, sweeter, honesty
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alex_Parks_-_Sweeter_&_Sweeter.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz słyszysz to trzy i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. To plik mp3 o tytule "Sweeter & Sweeter", którego wykonawcą jest Alex Parks. We wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jeszcze żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku Alex Parks - Sweeter & Sweeter. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Sweeter & Sweeter. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Alex Parks, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne portale i pobierać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, dla przykładu Alex Parks - Sweeter & Sweeter, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka bardzo prostych do zrealizowania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Sweeter & Sweeter? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj